NikolicovaV r.1989 jsem ukončila studium fyzioterapie a po té pracovala na Klinice rehabilitačního lékařství pod prof. V.Jandou. Specializovala jsem se na pacienty s vertebrogenním syndromem. Od r.2003 jsem začala poznávat jógu v různém pojetí, vedla lekce powerjógy v různých pražských studiích. V posledních pěti letech jsem se věnovala studiu jógové terapie na FTVS UK v Praze, kde se mi ukázaly mnohé znalosti a zkušenosti z rehabilitace jako dobrý vklad do praxe jógové terapie. Studium jsem ukončila jednoročním studiem jógové filozofie a etiky na FF UK. Ve své práci hledám s klienty osobitý přístup k pochopení těla a jeho projevů na různých úrovních. V lekcích jógy či cvičeních pro zdravá záda pracuji s pozicemi, kde hlavní důraz kladu na pozornost. Pozornost do vědomého pohybu a práce s vědomě řízeným dechem je způsob či cesta ke vnímání sebe sama a po té pochopení, jak je důležité sám aktivně poznat a pochopit příčinu našich obtíží a najít správnou cestu k harmonii ať na fyzické či jiné jemnější úrovni.

 

 

 

Kontakty:

tel: 604 278 274

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čtvrtek   17.00 – 18.15   Jóga s lehkostí – kurz pro začátečníky

Jógové cvičení od základů a s prvky vývojové kineziologie, tzn. zapojení hlubokého stabilizačního systému páteře, jež postupně upravuje držení těla, pohybové a dechové stereotypy a napomáhá odstranit přetěžování určitých svalových skupin. Součástí jógových lekcí je vědomá práce s dechem, s pozorností k pohybu a uvolňování přebytečného napětí. Cvičení je vhodné nejen pro začátečníky jógy, ale také pro ty, kteří se obávají cvičení jógy pro své pohybové omezení.

Čtvrtek    18.30 – 19.45   Jóga – kurz nejen pro pokročilé

V tomto kurzu jógy navazujeme na již získané zkušenosti a znalosti z předchozích kurzů, které budeme dále rozvíjet.

V obou kurzech je kladen stále důraz na individuální přístup, smysluplnost cvičení opřenou o znalost fyziologie těla, zdravých principů pohybu a jógového cvičení se všemi jeho benefity.

Termín pro oba kurzy: 5.3. – 28.5. 2020  

Cena za každý kurz:      1800,- Kč 

Necvičí se:                      9.4., 30.4., 7.5. 2020

 

Závazné přihlášky, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Počet míst je omezenzařazení do kurzu bude dle pořadí příchozích přihlášek, zápisné do kurzu se platí před první lekcí ve studiu.