Petra Brejchova

V roce 2006 jsem začala cvičit jeden z nejnáročnějších stylů aštanga jógu. Hledala jsem nejefektivnější cviky na skoliózu, kterou trpím od dětství a samozřejmě jsem chtěla být štíhlá a krásná jako každá žena. Byla jsem tehdy přesvědčená o tom, že čím víc si dám do těla, tím lepší bude výsledek. Krkolomné pozice mi nedělali problém díky mé hypermobilitě a když jsem se u toho ještě pořádně zapotila, měla jsem skvělý pocit, že jsem se o své tělo perfektně postarala.  Po 4 letech intenzivního cvičení mi najednou došlo, že už mne stále stejná aštangovská série nebaví a že už se nikam nevyvíjím.  Na čas jsem si „odskočila“ do fitness odvětví, kde jsem se pokusila realizovat jako lektorka kondičního cvičení se všemi potřebnými certifikacemi, ale ani to mne neuspokojilo. Život mne náhodou opět zavedl k józe. Známá mě přemluvila cvičit se zaměstnanci u ní na pracovišti jógu. Lektorování mi šlo a cvičit s lidmi se sedavým způsobem zaměstnání dávala smysl. Mé znalosti mi ale časem přestaly stačit, a abych je prohloubila, absolvovala jsem instruktorský kurz hathajógy v Power yoga akademii. Postupně se mi začal odkrývat svět jógy ve vší pestrosti a kreativitě. Poznala jsem spoustu skvělých učitelů a inspirativních lidí. Prošla jsem dalším certifikovaným kurzem jógové terapie, kurzem védské meditace a jinými nástavbovými workshopy, které mou praxi obohatily. Avšak skutečnost, že mne začala bolet záda, i když jsem léta pravidelně cvičila, mne přivedla k systému cvičení „Návod na tělo.“ Začala jsem zjemňovat, víc se zaměřovat na zkoumání svého vnitřního prostoru. Povýšila jsem obyčejné cvičení pozic na skutečnou „jógu“ – spojení těla a vědomí. To mi teprve pomáhá pochopit (a to celý den – nejen během lekce) jak přistupovat ke své skolióze, abych ji dále neprohlubovala a cítila se ve svém těle dobře.

Od roku 2015 se józe naplno věnuji profesionálně. Vedu firemní i veřejné lekce a svým klientům předávám poznatky ověřené na svém vlastním těle.

Kontakty:

tel: 603 101 840

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení: 670100-2203664578/6210

 

Rolfjóga

podle systému cvičení „Návod na tělo“

Základem tohoto cvičení je ROLFTERAPIE - terapeutický směr nápravy těla přes uvolňování fascií. Díky rolfjóze ovládnete hluboko uložený sval PSOAS, který se stane funkční oporou pro vaši páteř. Tím odstraníte bolesti zad a zeštíhlíte v pase. Stanete se delší, štíhlejší a vaše klouby získají více prostoru. Osvojíte si jak využívat biomechaniku těla a tím spotřebovávat méně energie. Naučíte se správně držet tělo v jakékoliv situaci. Prací s pozorností a dechem se uvolníte na fyzické i psychické úrovni. Pravidelným cvičením zjemníte vnímání těla natolik, že dokážete vybalancovat nerovnováhu mezi levou a pravou polovinou těla. Lekce je bez věkového omezení, vhodná pro skoliotiky, ale také pro těhulky a po porodu. Cvičí se bez úsilí a přitom efektivně. Z lekce budete odcházet delší, štíhlejší, lehčí, uvolnění a spokojení.

Pondělní kurz - 11 lekcí: 1. 4. – 24. 6. 2019 – 17:45 až 18:45 (22.4, a 6. 5. necvičíme)

Cena kurzu – 1 870 (170,-/lekce), jednotlivý vstup - 200,-.

Středeční Kurz - 11 lekcí: 3. 4. – 26. 6. 2019 – 9:30 až 10:30 (1. a 8. 5. necvičíme)

Cena kurzu – 1 870 (170,-/lekce), jednotlivý vstup - 200,-.

Náhrady zameškaných lekcí v rámci obou kurzů jsou, po domluvě, možné.