Kateřina Santolíková

Pohyb se stal součástí mého života již v dětství. Časem jsem přes sportovní aktivity méně, či více fyzicky náročné a po mateřské dovolené hledala způsob, jakým se při dětech a pracovní náplni věnovat také pohybu, protože mě začaly pronásledovat bolesti zad. Tady začala má cesta k józe, když jsem si postěžovala kamarádce fyzioterapeutce a začínající lektorce jógy, pozvala mě na víkend s jógou a tam mě tenkrát (pro mne ještě) cvičení, velice oslovilo. V dalších letech jsem se zcela zbavila nejen bolestí v zádech, ale jóga naplnila dalším dílkem můj život. Po několika letech praktikování cvičení na vlastním těle jsem v roce 2008 absolovovalakurzy FISAF Body and Mind, Jóga pro děti, několik workshopů s Václavem Krejčíkem, Sylvií Nikolićovoua Olgou Tajovskou. Od roku 2009 působím jako lektorka powerjógy v pravidelných lekcích a předávám nabyté zkušenosti a znalosti svému okolí. V loňském roce např. o kurz Fluidního cvičení s Michaelou Cusanovou, které se zabývá uvolňováním beder a bránice. S klienty se snažím hledat vhodnou cestu k potěšení a přínosnému prožívání pohybu.

V LEKCÍCH PRO ZAČÁTEČNÍKY přistupuji ke každému klientovi idividuálně, dle jeho potřeb. Učím své klienty tomu, co vlastně mají v jednotlivých ásanách vnímat .Jak správně dýchat a jakým způsobem pro sebe využívat toho, co nám pohyb v józe nabízí. Nebojte se tedy přijít a společně prožívat čas aktivního odpočinku a uvolnění, kterého je v dnešní splašené době tak málo.

Těším se na Vás Katka Santolíková

Kurz jógy VE ČTVRTEK 10.1. 2019 DO 28.2.2019 V ČASE od 18,30 h do 19,45 h ( v případě většího počtu zájemců bude možno rozdělení kurzu na obvyklé dvě hodiny pro začátečníky od 17,00 h do 18,15 h a pro pokročilé od 18,30 h do 19,45 h).

Kontakty:

tel: 721 165 257

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.